Sledovat
Micimutr
online

Micimutr
  Trailer  k pořadu Micimutr
Přehrajte si Micimutr online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Micimutr

Pohádka o tom, že zázraky se dějí, ale nejprve je potřeba udělat první krok.
Princeznu má dostat drak, kterého přemůže chudý loutkář Vítek. Jeho zásluhu ale díky náhodě shrábne namyšlený a úplně neschopný princ Vladimír, třesoucí se na královský titul. Aby to všechno dobře dopadlo, musí zasáhnout kouzelnice Micimutr, která má v kapse nejeden nečekaný zvrat. Kromě pořádků v pohádce má ale ještě na starosti jeden malostranský činžák, kde dělá domovnici a kde se zrovna desetiletý Jirka trápí pro svého nemocného psa Dódu. Kouzelnici Micimutr nezbývá, než oba světy propojit a všechny tak trochu popostrčit ke šťastnému konci. Vždycky se ale drží jasného pravidla, musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.

Žánr: Pohádka
Režie: Vít Karas
Hrají a postavy: Libuše Šafránková (Micimutr), Ondřej Novák (Vítek), Marika Šoposká (princezna Karolína), Jiří Bartoška (král Karel), Jaroslava Kretschmerová (královna Jaroslava), Vojtěch Dyk (princ Vladimír)
Scénář: Irena Dousková
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 47 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.10.2023 16:25

Recenze uživatelů:

Musím říct, že mě celkem tato pohádka překvapila, čekala jsem další pohádkovou pohromu, ale tohle byla taková novodobá milá pohádka na kterou se příjemně dívalo. Na tuto pohádku se ráda podívám znovu, nebyla to žádná hloupá slátanina, ale opravdu příjemná pohádka, ne nic extra působivého, ale fajn.
50% medvidek123
Nejlepší české pohádky jsou postavené na laskavém humoru a příjemné atmosféře. Na co by byly dokonalé efekty v pohádce "Hrátky s čertem", na co by byla neustále hrající ultraepická hudba Ondřeje Brouska v pohádce "S čerty nejsou žerty", k čemu by byla nevýrazná dvojice princ - princezna v Pyšné princezně... Už ten název evokuje spíš nějaké východoněmecké softporno. Jediné pozitivum je Bartoška a Dyk (jediný, který vnáší něco svébytného) a to, uznejte sami, je hodně smutné.
20% master19
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina