Sledovat Micimutr online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Micimutr
  Trailer k pořadu Micimutr   Sledovat 1473 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Vít Karas
Hrají a postavy:
Libuše Šafránková (Micimutr), Ondřej Novák (Vítek), Marika Šoposká (princezna Karolína), Jiří Bartoška (král Karel), Jaroslava Kretschmerová (královna Jaroslava), Vojtěch Dyk (princ Vladimír)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu.

Princeznu má dostat drak, kterého přemůže chudý loutkář Vítek. Jeho zásluhu ale díky náhodě shrábne namyšlený a úplně neschopný princ Vladimír, třesoucí se na královský titul. Aby to všechno dobře dopadlo, musí zasáhnout kouzelnice Micimutr, která má v kapse nejeden nečekaný zvrat. Kromě pořádků v pohádce má ale ještě na starosti jeden malostranský činžák, kde dělá domovnici a kde se zrovna desetiletý Jirka trápí pro svého nemocného psa Dódu. Kouzelnici Micimutr nezbývá, než oba světy propojit a všechny tak trochu popostrčit ke šťastnému konci. Vždycky se ale drží jasného pravidla, musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski