Sledovat Micimutr online

Přehrajte si Micimutr online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Micimutr online
Žánr:
pohádka
Režie:
Vít Karas
Hrají:
Libuše Šafránková (Micimutr), Ondřej Novák (Vítek), Marika Šoposká (princezna Karolína), Jiří Bartoška (král Karel), Jaroslava Kretschmerová (královna Jaroslava), Vojtěch Dyk (princ Vladimír)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu.

Princeznu má dostat drak, kterého přemůže chudý loutkář Vítek. Jeho zásluhu ale díky náhodě shrábne namyšlený a úplně neschopný princ Vladimír, třesoucí se na královský titul. Aby to všechno dobře dopadlo, musí zasáhnout kouzelnice Micimutr, která má v kapse nejeden nečekaný zvrat. Kromě pořádků v pohádce má ale ještě na starosti jeden malostranský činžák, kde dělá domovnici a kde se zrovna desetiletý Jirka trápí pro svého nemocného psa Dódu. Kouzelnici Micimutr nezbývá, než oba světy propojit a všechny tak trochu popostrčit ke šťastnému konci. Vždycky se ale drží jasného pravidla, musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.
Hodnocení:
55 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.