Micimutr

Sledovat
Micimutr
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu.
Princeznu má dostat drak, kterého přemůže chudý loutkář Vítek. Jeho zásluhu ale díky náhodě shrábne namyšlený a úplně neschopný princ Vladimír, třesoucí se na královský titul. Aby to všechno dobře dopadlo, musí zasáhnout kouzelnice Micimutr, která má v kapse nejeden nečekaný zvrat. Kromě pořádků v pohádce má ale ještě na starosti jeden malostranský činžák, kde dělá domovnici a kde se zrovna desetiletý Jirka trápí pro svého nemocného psa Dódu. Kouzelnici Micimutr nezbývá, než oba světy propojit a všechny tak trochu popostrčit ke šťastnému konci. Vždycky se ale drží jasného pravidla, musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.

Žánr: Pohádka
Režie: Vít Karas
Hrají a postavy: Libuše Šafránková (Micimutr), Ondřej Novák (Vítek), Marika Šoposká (princezna Karolína), Jiří Bartoška (král Karel), Jaroslava Kretschmerová (královna Jaroslava), Vojtěch Dyk (princ Vladimír)
Země: Česká republika
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko