Sledovat Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka online

Přehrajte si Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka na !
  Trailer k pořadu Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka   Sledovat Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Georgie Henleyová (Lucy Pevensieová), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), Ben Barnes (král Kaspian), Will Poulter (Eustace Clarence Scrubb), Gary Sweet (Lord Drinian), Terry Norris (Lord Bern)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Kouzelný svět Narnie se vrací!

Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesly, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu. Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní Poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy. Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou štastni, že jsou zpět v kouzelném království a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty stanou až na samém konci světa...
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski