Lassie a kamarádi

Sledovat
Lassie a kamarádi
online

Přehrajte si Lassie a kamarádi online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 128 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Jean-Christophe Roger
Hrají a postavy: Matthew Geczy (Constable), Louis Dussol (Constable), Nathalie Homs (Constable), Martial Leminoux (Constable), Boris Rehlinger (Constable), Laura Préjeanová (Lassie)
Scénář: Dominique Monfery, Sandrine Joly, Cathérine Guillot-Bonte, Christel Gonnard, Maud Garnier, Emma David
Země: Indie, Německo, USA, Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 68 %

Seznam epizod

Lassie a kamarádi 30.5.2021 - sledovat
Lassie a kamarádi 13.6.2021 - sledovat
Lassie a kamarádi 20.6.2021 - sledovat
(1) Saving Zuli! - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko