Lassie a kamarádi

Sledovat
Lassie a kamarádi
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Jean-Christophe Roger
Hrají a postavy: Matthew Geczy (Constable), Louis Dussol (Constable), Nathalie Homs (Constable), Martial Leminoux (Constable), Boris Rehlinger (Constable), Laura Préjeanová (Lassie)
Scénář: Dominique Monfery, Sandrine Joly, Cathérine Guillot-Bonte, Christel Gonnard, Maud Garnier, Emma David
Země: Indie, Německo, USA, Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko