Sledovat
Lakomá Barka
online

Lakomá Barka
Přehrajte si Lakomá Barka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Lakomá Barka

Slavná pohádka z Fimfára Jana Wericha. Hlavními protagonisty jsou lakomá Barka a další vesničané z Dejvic, kde se nic nedává, zato krade a závidí. Tedy, více než pohádka, příběh ze současnosti. Jako všechny pohádky Jana Wericha, je i tento příběh plný humoru a moudrosti.

Žánr: Animovaný
Hrají a postavy: Jan Werich (komentátor)
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 17.2.2024 11:35

Recenze uživatelů:

Chápu, že tenhle film asi spíš uměleckou hodnotu, ale já jsem si ho nějak moc neužila. Od dětství nemám ráda nějaký plastelýnový postavičky a loutky a proto jsem si film moc neužila. I tak je ale pěkný a můžu o něm říct, že stojí za ot se na něj podívat.
70% Katy86
Geniální pan Werich, si jen tak pro potěchu napsal pár pohádek a vzniklo Fimfárum. Lakomá Barka je jednou (nezaměnit, ne jedinou) z povedených, páč povedené jsou všechny. Vše vkusně zpracované a naštěstí namluvené charismatickým hlasem Jeníčka.
100% rt12
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina