Sledovat Královský slib online

Přehrajte si Královský slib online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Královský slib
  Trailer k pořadu Královský slib   Sledovat Královský slib online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Kryštof Hanzlík
Hrají a postavy:
Maroš Kramár (Král), Klára Issová (Princezna), Lucie Plekancová Vondráčková (Dina/panoš), Josef Somr (Magistr), Jan Kraus (Šašek), David Kraus (Princ)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Dva, co se nemilují, žene ke sňatku královský slib.

Humorná pohádka o dávném královském slibu, který se má nyní naplnit. Kdysi, na bitevním poli, si dva přátelé, panovníci sousedních zemí, slíbili, že obě království jednoho dne spojí sňatkem. Princ i princezna právě dosáhli plnoletosti, ale každý z nich je zamilován do někoho úplně jiného. Jak splnit šlechtický slib a přece si vzít toho, kdo je jejich srdci blízký ? Moudrá princezna nalezne překvapivé řešení...
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski