Sledovat
Kovář z Podlesí
online

Kovář z Podlesí
  Trailer  k pořadu Kovář z Podlesí
Přehrajte si Kovář z Podlesí online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 157 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Kovář z Podlesí

Pohádkový příběh, ve kterém dobro zvítězí nad zlem, ale trochu jinak, než to v pohádkách obvykle bývá...
Podlesí je malá vesnička, do které se před lety přihnala válka s Turkem. Dobré lesní víly byly v dobré víře požádány o pomoc, která ovšem spočívala ve vykonání zla někomu, což se už z principu vymstilo a vesnici to nepřineslo štěstí, ale naopak kletbu... A to je potřeba napravit! Hlavní myšlenkou pohádky je, že se zlem nezle bojovat hrubou silou, jak se dnes dětem s oblibou říká, ale naopak - rozumem, srdcem a odvahou... Režisér Göbl mluví o výjimečném technologickém zpracování snímku, které by mělo kombinovat herce, klasické loutky a 3D animaci.

Žánr: Pohádka
Režie: Pavel Göbl
Hrají a postavy: Boleslav Polívka (kovář z Podlesí), Josef Somr (starosta), Milan Lasica, Pavel Landovský, Jiří Pecha (farář), Ivana Chýlková
Scénář: Pavel Göbl
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 2.12.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina