Sledovat Kouzelný měšec online

Přehrajte si Kouzelný měšec online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka Kouzelný měšec na !
  Trailer k pořadu Kouzelný měšec   Sledovat Kouzelný měšec online
Žánr:
pohádka
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Mahulena Bočanová (Bludimíra (dab. Simona Stašová)), Tina Rulandová (Princezna Blanka (dab. Dana Černá)), Rudolf III. Hrušínský (Huhla), Saša Rašilov (Princ Petr), Kurt Weinzierl (Král (dab. Josef Vinklář)), Ondřej Vetchý (Princ Velemír)
Země:
Česká Republika, Německo
Rok výroby:
1996
Popis:
Filmová pohádka o zlé čarodějnici, ukradeném kouzelném měšci a lásce prince Petra.

Čarodějnice Bludimíra se probudí po dlouhém zimním spánku a rozhodne se spáchat další lotrovinu. Tentokrát se chce zmocnit kouzelného královského měšce. Z toho se sype tolik zlata, co jen chcete. Na ten má zálusk i princ Velemír z Dolního království, který přijel na zámek s úmyslem požádat pana krále o ruku princezny Blanky. Ukáže se však, že Bludimíra je přece jen rychlejší a když princ zjistí, že je měšec fuč, ztratí o Blanku zájem. Nešťastný pan král proto vyhlásí, že ten, kdo měšec najde, získá i ruku jeho spanilé dcery. Je však jasné, že než se bude moci na zámku začít chystat svatba, stane se moc a moc věcí...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski