Sledovat Když draka bolí hlava online

Přehrajte si Když draka bolí hlava online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 107 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Když draka bolí hlava
  Trailer k pořadu Když draka bolí hlava   Sledovat Když draka bolí hlava online
Žánr:
Fantasy, Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Dušan Rapoš
Hrají a postavy:
Kateřina Brožová (Czech queen), Václav Postránecký (starý dragon), Zuzana Maureryová (Slovak queen), Miro Noga (Blivajz), Karel Gott (kovářka), Miroslav Šimůnek (Czech king)
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2018
Popis:
Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i netradiční pomocník dvouhlavý dráček Čmoudík. Jednou, když se děti chystají přespat v jeskyni společně s dráčkem, objeví na zdi jeskyně starou mapu a Čmoudík, jehož jedna hlava mluví česky a druhá slovensky, začíná vyprávět napínavý příběh o vzniku království Draka, velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava?
Hodnocení:
29 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski