Sledovat
Kdo probudí Pindruše ...?
online

Kdo probudí Pindruše ...?
  Trailer  k pořadu Kdo probudí Pindruše ...?
Přehrajte si Kdo probudí Pindruše ...? online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Kdo probudí Pindruše ...?

Pohádka o svérázných strašidýlkách, které trestají všechny, kdo se neumí chovat k přírodě s respektem a úctou. A to včetně necitelné princezny.
Princezna Jiřinka se právě vrací od císařského dvora plna novinek o módě a správném chování. Jenže se začne chovat namyšleně a přezíravě nejen k bratránkovi Blažejovi, ale i k houbám, žábě a vůbec k přírodě. Tím ovšem probudí Pindruše. Že jste ještě o těch zlomyslných strašidlech nikdy neslyšeli?

Žánr: Pohádka
Režie: Libuše Koutná
Scénář: Helena Sykorová
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 5.11.2023 13:05

Recenze uživatelů:

Kdo rád kouká na pohádky, tak určitě viděl i tuto, tato pohádka je opravdu velmi zajímavá a hlavně i pro malé diváky velmi poučná. Mě osobně se tato pohádka velmi líbila a kdo jste tuhle pohádku neviděl, což asi většina z vás ne, protože podle komentářů, to tak vypadá, tak by si ji měl určitě shlédnout a připsat sem ten nějaký komentářík. U mě si tato pohádka našla zalíbení.
80% kottattko
Kdo probudí pindruše - tak nevím,asi dost stárnu, tuto pohádku jsem měla moc ráda jako malé dítě a dnes bych řekla, že se na ni nedá ani dívat. Sice ano, jsou zde hezká strašidla Pindruše,ale jinak? Je to přesně to co nemusím, hodně kulis, žádná příroda,Alexej Pyško tu má velice vtipnou roli. Mno asi bych to shrnula, na nedělní pohádku na Čt1 je dobrá, ale jindy se na ni dívat moc nedoporučuji..... :-( :-( :-(
50% Kamik1983
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina