Sledovat Hravá angličtina s ptáčky kiwi online

Přehrajte si Hravá angličtina s ptáčky kiwi online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Hravá angličtina s ptáčky kiwi online
Žánr:
horor, komedie, animovaný, vzdělávací, zábavný
Režie:
Richard Ayoade
Hrají:
Richard Ayoade (Dean Learner), Matt Berry (Dr. Lucien Sanchez), Matthew Holness (Dr. Rick Dagless M.D.), Alice Lowe (Liz Asher), Kim Noble (Jim), Julian Barratt (otec Juan Pablo Iturbide)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Od nejprodávanějšího mistra hororů

Garth Marenghi - chlap a mistrovský spisovatel - v 80. letech napsal, režíroval, produkoval a ztvárnil hlavní roli v revoluční akčně-hororové televizní sérii o nemocnici Darkplace, kde dochází k nadpřirozeným úkazům. Ačkoli Marenghi nikdy dříve nehrál, podává fenomenální výkon ve stylu svých hereckých vzorů Jamese Garnera a Chucka Norrise. Ve skutečnosti však Darkplace je sofistikovaný britcom, který s využitím legendy o brakovém spisovateli opěvuje lacinost a žánrová klišé filmových i literárních škvárů 80. let. Současně tematizuje dobový šovinismus, nesoudnost autorů i drzou svobodu pokleslé kultury.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
ČT :D

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.