Hexe Lilli - Der Drache und das magische Buch

Hexe Lilli - Der Drache und das magische Buch
  Trailer  k pořadu Hexe Lilli - Der Drache und das magische Buch
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Hexe Lilli - Der Drache und das magische Buch

Lilly je zcela normální desetiletá holka. Její život se změní ve chvíli, kdy ve svém pokoji nalezne malého dráčka Hectora s magickou knihou. Právě Hectora za Lilly vyslala super čarodějnice ze světa magie Surulanda. Během 99 hodin má Lilly prokázat, že je vhodnou nástupkyní super čarodějnice. To nebude však jednoduché, zvláště, když jí v cestě stojí ďábelský Hieronymus... Veleúspěšná knižní série o čarodějnici Lilly patří mezi nejoblíbenější dětské knihy současnosti. Byla přeložena do 25 světových jazyků.

Originální název:

Hexe Lilli

Žánr: Rodinný
Hrají a postavy: Alina Freund (Lilli), Jana Tausendfreundová (Lilli), Michael Mittermeier (Hektor), Ingo Naujoks (Hieronymus), Anja Klingová (matka), Pilar Bardemová (Surulunda)
Země: Německo
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 51 %
Vysíláno na: Kika
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina