Sledovat Happily N'ever After online

Přehrajte si Happily N'ever After online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 125 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.
Happily N'ever After
  Trailer k pořadu Happily N'ever After   Sledovat Happily N'ever After online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie:
Paul J. Bolger, Paul Bolger, Yvette Kaplan
Hrají a postavy:
George Carlin (The Wizard (hlas)), John Di Maggio (Dwarf #1/Dwarf #2/Giant (hlas)), Andy Dick (Mambo (hlas)), Sarah Michelle Gellarová (Ella (hlas)), Lisa Kaplanová (Fairy Godmother (hlas)), Jill Talleyová (Stepsister #2/Witch #2/Baby's Matka (hlas))
Scénář:
Douglas Langdale, Robert Moreland
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Pohádkové konce už nejsou co bývaly.

V pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů. Popelka sní o svém pohádkovém princi a její přítel Rick jí zařídí pozvání na královský ples, kde se má stát jejím vysněným princem z pohádky. Vše se však odehraje jinak než si přála. Její macecha Frieda se pokusí převzít kontrolu v pohádkovém světě pomocí zla. Popelka však bude bojovat.
Hodnocení:
46 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko