Sledovat Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online

Přehrajte si Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, dďż˝tem, rodinnďż˝, dětem Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! na !
  Trailer k pořadu Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!   Sledovat Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online
Žánr:
komedie, dďż˝tem, rodinnďż˝, dětem
Režie:
Brian Levant
Hrají a postavy:
Mark Addy (Fred Flintstone), Stephen Baldwin (Barney Rubble), Kristen Johnstonová (Wilma Slaghoopleová), Jane Krakowská (Betty O'Shaleová), Joan Collinsová (Pearl Slaghoopleová), Thomas Gibson (Chip Rockefeller)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Pravěká komedie o tom, jak to bylo tenkrát, když se Fred a Vilma seznámili a jakou roli v tom všem sehrál malý mimozemšťan.

Fred Flintstone (v češtině Fred Pazourek) a jeho nejlepší přítel Barney Rubble (tedy Oblázek) mají důvod k oslavě. Právě se stali absolventy Brontojeřábové Akademie a získali tak dobrá místa v lomu. Zato půvabná a navíc bohatá Wilma má slzy na krajíčku. Musela utéct z domova, protože její panovačná matka ji chce provdat za úspěšného, ale nemyšleného a nudného Chipa. V nouzi pomůže servírka Betty, která Wilmě nabídne kamennou střechu nad hlavou i práci v restauraci. Právě tady se ti čtyři setkají, a protože si padli na první pohled do oka, je společný výlet do nedalekého zábavního centra v Rock Vegas jen otázkou překonání prvních rozpaků. Intrikán Chip má ale jiné plány: Chce Freda v očích Wilmy i její rodiny naprosto znemožnit. Jenže i v době kamenné láska hory přenáší...
Hodnocení:
39 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski