Sledovat Dařbuján a Pandrhola online

Přehrajte si Dařbuján a Pandrhola online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie Dařbuján a Pandrhola na Prima!
  Trailer k pořadu Dařbuján a Pandrhola   Sledovat Dařbuján a Pandrhola online
Žánr:
fantasy, komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Josef Hlinomaz (Basta), Jan Bobek (Havír), Bedřich Bozděch (hostinský), Otakar Brousek (Myslivec-cert), Oldřich Dědek (Doktor), František Miroslav Doubrava (Krejčí)
Země:
Československo
Rok výroby:
1960
Popis:
Je spravedlivější čert, Pánbůh, nebo Smrťák?

Havíř Kuba Dařbuján má velkou rodinu. Pro dvanácté dítě si vybral kmotra "Smrťáka". S jeho pomocí se Kuba stane zázračným doktorem. Nejdříve se mu lidi posmívají, ale když vyléčí ochrnutého Matěje, berou ho jako doktora. Od bohatých si nechá platit a chudé léčí zdarma. Když onemocní zlý sládek Pandrhola, Kuba ho nechce léčit. Vymyslí si nesmyslné úkoly a když je sládek splní, vyléčí ho i přes Smrťákův zákaz. Úskočný sládek Pandrhola ale Smrťáka uvězní v sudu a lidé, ani zvířata nemohou zemřít...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski