Sledovat Bibi & Tina - Der Film online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Bibi & Tina - Der Film
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Detlev Buck, Silke Engelhardt, Tine Rogoll
Hrají a postavy:
Charly Hübner (Hans Kakmann), Detlev Buck (doktor Eichhorn), Winnie Böwe (Frau Martin), Michael Maertens (Falko v. Falkenstein), Lisa-Marie Werner (Tina Martin), Martin Seifert (Butler Dagobert)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Bibi Blocksbergová je dívka se zvláštními schopnostmi: je totiž čarodějka. Se svou nejlepší kamarádkou Tinou se o prázdninách vydá do jezdecké školy. Jezdí společně každý den. Ale toto léto je tady pár problémů. Jako třeba krásná, ale nespolehlivá Sophia. Jde po Tinině klukovi Alexanderovi. Zkouší jej přesvědčit, aby s ní odešel na internát v Anglii. Tina je úplně rozrušená. A aby toho nebylo málo, zlý obchodník Hans Kakmann dělá všechno, aby od Alexanderova otce získal hřebce Sokrata.
Hodnocení:
48 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski