Asterix a Kleopatra

Asterix a Kleopatra
  Trailer  k pořadu Asterix a Kleopatra
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Nepřemožitelný soupeř Římanů s přítelem Obelixem a věrným psiskem Idefixem vyráží do Egypta
Náš příběh začíná v dalekém Egyptě v městě Alexandria kde vládne královna královen Kleopatra. Úkolem je pověřen nepříliš dobrý architekt Edifis. Aby ukázala Césarovi že její lid je stále ještě velký postaví mu nádherný palác za pouhé 3 měsíce. Aby to stihl potřebuje pomoc proto se vydává do daleké Gálie, aby zde našel místního druida a přítele panoramixe. Ten se vydává do Egypta i s Asterixem,Obelixem i pejskem Idefixem aby Edifovi pomohl splnit úkol.

Originální název:

Astérix et Cléopâtre

Hrají a postavy: Roger Carel (Astérix), Jacques Morel (Obélix), Micheline Daxová (Cléopatre), Jacques Balutin (Tournevis), René Goscinny (komentátor), Henri Labussiere (Panoramix)
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: ČT :D
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina