A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán

A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán

Na dvoře u sedláka Georga žili osel, kterému už ubývalo sil, starý pes, který už byl na lovu k ničemu, kočka, která už nezvládala lovit myši, a starý kohout. Sedlákova zlá žena se jich chtěla zbavit a tak se zvířátka rozhodla raději utéct do Brém. V jejich patách se vydala i dcera, kterou macecha zle trápila a nepřála jí jejího mládence...

Originální název:

Die Bremer Stadtmusikanten

Žánr: Pohádka, Rodinný
Režie: Dirk Regel
Hrají a postavy: Peter Striebeck (Esel (hlas)), Harald Schmidt (továrník Hahn (hlas)), Hannelore Elsnerová (Katze (hlas)), Bastian Pastewka (Hund (hlas)), Florian Martens (Bauer Georg), Gesine Cukrowská (Bäuerin Martha)
Země: Německo
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: M2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina