Sledovat Sanktuaria polskie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sanktuaria polskie
  Sledovat 1331 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Náboženství
Popis:
Bogatym i wpływowym znacznie trudniej wejść do Królestwa Bożego. Można by żartować więc, że królewicz Kazimierz nie miał łatwego startu na drodze do świętości. Jednak pobożność rodziców i własne doświadczenia skierowały młodego księcia na drogę duchowości franciszkańskiej. Biedaczyna z Asyżu i książę - kandydat na króla. Książę zmarł w młodym wieku. Nie został królem Polski, ale jej patronem. Sanktuarium św. Kazimierza Królewicza w Krakowie jest miejscem spotkania z duchowością św. Franciszka i jego polskiego naśladowcy - św. Kazimierza Królewicza.
Sledujte na:
TV Trwam TV Trwam Archív a všechna videa pořadů televize TV Trwam online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski