Sledovat seriál Patrick Melrose online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Patrick Melrose
  Sledovat 1300 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Edward Berger
Hrají a postavy:
Benedict Cumberbatch (Patrick Melrose 5 dílů, 2018), Jennifer Jason Leighová (Eleanor Melrose 5 dílů, 2018), Sebastian Maltz (mladý Patrick Melrose 5 dílů, 2018), Jessica Raine (Julia 5 dílů, 2018), Hugo Weaving (David Melrose 5 dílů, 2018), Prasanna Puwanarajah (Johnny Hall 4 díly, 2018)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Připravte se na čistou pravdu o britské smetánce. Tato minisérie sleduje Patricka Melroseho od jeho privilegovaného, ale hluboce traumatického dětství, přes těžkou závislost na návykových látkách v mládí, až po konečné zotavení.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski