Seriál Patrick Melrose

Sledovat seriál
Patrick Melrose
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Patrick Melrose online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1332 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Připravte se na čistou pravdu o britské smetánce. Tato minisérie sleduje Patricka Melroseho od jeho privilegovaného, ale hluboce traumatického dětství, přes těžkou závislost na návykových látkách v mládí, až po konečné zotavení.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Edward Berger
Hrají a postavy: Benedict Cumberbatch (Patrick Melrose 5 dílů, 2018), Jennifer Jason Leighová (Eleanor Melrose 5 dílů, 2018), Sebastian Maltz (mladý Patrick Melrose 5 dílů, 2018), Jessica Raine (Julia 5 dílů, 2018), Hugo Weaving (David Melrose 5 dílů, 2018), Prasanna Puwanarajah (Johnny Hall 4 díly, 2018)
Scénář: David Holdaway, Edward St. Aubyn
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 81 %

Seznam epizod

(3) Jistá naděje - sledovat
(4) Mateřské mléko - sledovat
(5) Nakonec - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko