Sledovat seriál
Mariana, královna noci
online

Seriál Mariana, královna noci
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mariana, královna noci online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1432 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Mariana, tak zní jméno hlavní hrdinky mexické telenovely "Mariana de la Noche", jež byla uváděná pod českým názvem "Mariana, královna noci". Mladá dívka žije na haciendě s otcem Atiliem Montenegrem a sestrou Caridad, zvanou Chachi. Netuší, že není biologickou dcerou Atiliovou. Před mnoha lety vyvraždil Marianinu rodinu. Mstil se tak její matce za to, že dala přednost v lásce jeho sokovi Lugo Navarrovi. Malou Marianu vytrhl Atilio umírající matce z náručí. Zachránil se pouze malý Ignacio, jemuž se podařilo při vražedném masakru uprchnout.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Jaime Lozano (Eladio González), Angélica Rivera (Marcia Montenegro), Jorge Salinas (Ignacio Lugo Navarro), Alejandra Barrosová (Mariana Montenegro), César Évora (Atilio Montenegro), Patricia Navidad (Yadira de Guerrero)
Země: Mexiko
Rok výroby: 2003-2004
Hodnocení: 56 %

Seznam epizod

(3) Yo soy Ignacio Lugo Navarro - sledovat
(4) El Dr. Camilo ama a Mariana - sledovat
(5) ?Marcia siente algo por Ignacio? - sledovat
(6) Ignacio está en peligro - sledovat
(7) Los secretos de Atilio - sledovat
(8) ?La segunda es la vencida? - sledovat
(9) La mentira de Chachi - sledovat
(10) El plan de Chachi - sledovat
(11) El incendio - sledovat
(12) Mariana es una Montenegro - sledovat
(13) El hijo de Lucrecia vive - sledovat
(14) El Dr. Guerrero peleará por el amor de Mariana - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko