Seriál
Atentát

Seriál Atentát
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Andrea Opavská (Eva Jánská), Lukáš Jůza (Kovár Prezident' s Bodyguard), Zdenek Sedlácek (3 episodes 2015), Jiri Barton (Constable), Robert Jašków (Zuzana Chládková), Jan Kraus (prezident republiky Václav Wolf)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Nova Gold

Recenze seriálu Atentát:

Strašná kravina. Víc než krimi thriller je to často spíš Bláznivá střela a nebýt toho, že jsem to rozkoukal a často se fakt nudím, tak to snad nedokoukám ;-) Postupem času mě nejvíc baví postava Miroslava Táborskýho...ze začátku to byla hrozně násilně naroubovaná sranda, ale už jsem to přestal řešit a ve 12.díle mě už tenhle hypochondr fakt baví, zvlášť když při výčtu důsledků ozáření pachatelky reaguje slovy "To znám, to jsem měl taky"...to už jsem se smál nahlas :-D
40% erpe78
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina