Sledovat seriál Atentát online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Atentát
  Trailer k pořadu Atentát   Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Thriller, Válečný
Režie:
Jiří Sequens
Hrají a postavy:
Luděk Munzar (1st Lt . Sedlák), Ladislav Mrkvička (Serg. Vyskocil), Pavel Bártl (Klein), Vlastimil Čaněk (Zelinka), Karel Černoch (Projector), Jaroslav Dufek (Tolar)
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Na okupované území Protektorátu Böhmen und Mähren přilétá z Londýna skupina českých výsadkářů s nebezpečným úkolem - provést atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Filmová rekonstrukce příprav a uskutečnění atentátu na, pojatá v širších politických a historických souvislostech.
Hodnocení:
79 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski