Film Pod povrchem

Sledovat film
Pod povrchem
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Někteří muži své ženy podvádí a jsou při tom přistiženi. Norman zaplatí ještě mnohem víc.
Na první pohled dokonalé manželství. Ona, Clarie Spencer, žena v domácnosti, která se vzdala kvůli manželově kariéře své hudební kariéry. On, Dr. Norman Spencer, univerzitní vědec v oboru výzkumu, nadevše milující svoji nádhernou ženu Clarie a půvabnou dceru Caitlin. Ovšem, když se jednou Clarie zmíní svému muži o záhadných hlasech v jejich domě, které slyšela, a o záhadném zjevení ženy, které v jejich domě viděla, manželství získává první trhlinu na dokonalosti. Norman přesvědčuje ženu, že ji straší její klamné představy s takovou vehemencí, že Clarie začne pátrat po neznámé ženě. Nicméně, jak se Clarie přibližuje k pravdě, je jasné, že zjevení se nedá zapudit... a vrací se zpět k Dr. Spencerovi... i k jeho krásné ženě.

Žánr: Thriller, Horor, Mysteriózní
Režie: Robert Zemeckis
Hrají a postavy: Harrison Ford (Dr. Norman Spencer), Michelle Pfeifferová (Claire Spencerová), Diana Scarwidová (Jody), Joe Morton (Dr. Drayton), James Remar (Warren Feur), Miranda Ottová (Mary Feurová)
Scénář: Sarah Kernochanová, Clark Gregg
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko