Film Nevlastní dcera

Sledovat film
Nevlastní dcera
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jill se znovu vdala a snaží se vyjít s nevlastní dospívající dcerou Casey, zatímco se stará i o vlastní dítě - dceru Lydii. Tajemná Casey, která má zálibu v černém oblečení a tmavém make-upu, se od začátku snaží otce s Jill rozeštvat. Dokonce i ve chvíli, kdy Jill za záhadných okolností zemře matka. Když si Jill poskládá dohromady všechny střípky kolem matčiny smrti, dojde jí, že Casey nejspíš rozehrála nebezpečnou hru. Mezi oběma ženami se tak rozpoutá boj o vliv, přičemž Lydiin život visí na vlásku.

Žánr: Thriller
Režie: Sofia Shinasová
Hrají a postavy: Emmanuelle Vaugierová (Jill), Niki Koss (Casey), Matt Socia (Tulicův starší syn Robert), Ava Acres (Lydia), Caleb Thomas (Brad), Sofya Skya (Skyla)
Scénář: Ken Brisbois
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 37 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko