Sledovat film Nevlastní dcera online

Přehrajte si film Nevlastní dcera online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1543 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Nevlastní dcera
  Sledovat Nevlastní dcera online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Thriller
Režie:
Sofia Shinasová
Hrají a postavy:
Emmanuelle Vaugierová (Jill), Niki Koss (Casey), Matt Socia (Tulicův starší syn Robert), Ava Acres (Lydia), Caleb Thomas (Brad), Sofya Skya (Skyla)
Scénář:
Ken Brisbois
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Jill se znovu vdala a snaží se vyjít s nevlastní dospívající dcerou Casey, zatímco se stará i o vlastní dítě - dceru Lydii. Tajemná Casey, která má zálibu v černém oblečení a tmavém make-upu, se od začátku snaží otce s Jill rozeštvat. Dokonce i ve chvíli, kdy Jill za záhadných okolností zemře matka. Když si Jill poskládá dohromady všechny střípky kolem matčiny smrti, dojde jí, že Casey nejspíš rozehrála nebezpečnou hru. Mezi oběma ženami se tak rozpoutá boj o vliv, přičemž Lydiin život visí na vlásku.
Hodnocení:
37 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko