Sledovat film Druhá strana nádeje online

Přehrajte si film Druhá strana nádeje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Druhá strana nádeje na !
  Trailer k filmu Druhá strana nádeje   Sledovat Druhá strana nádeje online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Aki Kaurismäki
Hrají a postavy:
Ville Virtanen, Kati Outinenová, Tommi Korpela (Melartin), Sakari Kuosmanen (Wikstrom), Sherwan Haji (Khaled), Mirja Oksanen (Constable)
Země:
Finsko, Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Stárnoucí podomní obchodník s košilemi Wikström dělá velké rozhodnutí: opustit svoji ženu alkoholičku i uvadající živnost. Po epizodní kariéře pokerového hráče zakoupí nevýdělečnou restauraci na zapomenutém helsinském dvorku. Brzy se ukáže, že nepřístupná slupka málomluvného hrdiny skrývá veliké srdce - to když Wikström nabídne práci o poznání mladšímu muži, který se dílem osudu nachází ve zdánlivě bezvýchodné situaci. Jak bývá u filmů Akiho Kaurismäkiho zvykem, lidskost, přátelství a smysl pro humor probleskují ponurostí a dodávají této hořkosladké komedii příchuť optimismu.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.