Sledovat film
Co je doma, to se počítá, pánové...
online

Film Co je doma, to se počítá, pánové...
  Trailer k filmu Co je doma, to se počítá, pánové... Trailer
Přehrajte si film Co je doma, to se počítá, pánové... HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 394 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Recept na snadné a bezpracné zbohatnutí ve volném pokračování české komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…!
Po velkém diváckém ohlasu komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! natočil scenárista a režisér Petr Schulhoff v roce 1980 volné pokračování. Otevřený konec příběhu rodiny Novákových a Bartáčkových si o to ostatně sám říkal. Tentokrát si obě rodiny nevyvádějí zlomyslné kousky, ale podle rčení, které je zároveň názvem filmu, se snaží bezpracně získat co nejvíce peněz. A tak vymyslí - zejména Novákovi - velmi originální způsob zbohatnutí. Založí fiktivní klub Nováků a korunky se jen pohrnou. Bartáčkovy má zase spasit návštěva bohaté tetičky z Ameriky…

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Jiří Sovák (Novák), František Peterka (Bartácek), Stella Zázvorková (Nováková), Iva Janžurová (Bartácková), Luděk Sobota (René), František Filipovský (dědeček Novák)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 12.3.2023 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська