Sledovat Videokracie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Videokracie
  Trailer k pořadu Videokracie   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Erik Gandini
Hrají a postavy:
Silvio Berlusconi (on sám), Flavio Briatore (on sám), Rick Canelli, Fabrizio Corona (on sám), Marella Giovannelli, Lele Mora (on sám)
Scénář:
Erik Gandini
Země:
Švédsko, Dánsko, Velká Británie, Finsko
Rok výroby:
2009
Popis:
V Itálii měl na televizní průmysl po tři dekády vliv pouze jediný muž. Jako televizní magnát a posléze prezident, Silvio Berlusconi vytvořil perfektní systém televizní zábavy a politiky. Dokument zobrazuje následky televizního experimentu, jemuž jsou Italové vystaveni už po více jak 30 let a zavede až do těch nejvyšších sfér, dokonce i k prezidentskému letnímu resortu na Sardinii.
Hodnocení:
65 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko