Sledovat Od Caligariho k Hitlerovi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Od Caligariho k Hitlerovi
  Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Dokument, Historický
Režie:
Rüdiger Suchsland
Hrají a postavy:
Siegfried Kracauer (on sám), Fritz Lang (on sám), Thomas Elsaesser (on sám), Elisabeth Bronfen (ona sama), Volker Schlöndorff (on sám), Eric D. Weitz (on sám)
Scénář:
Siegfried Kracauer, Rüdiger Suchsland
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Doba, která zrodila monstrum.

Dokumentární výprava do časů Výmarské republiky, jedné z nejpodstatnějších etap světové kinematografie. Výmarská republika byla nejsvobodomyslnějším státním útvarem, který kdy na německé půdě vznikl. Byla to éra provázená rozkladem, krizí i kulturním rozkvětem. Jednalo se také o nejpodstatnější období německé kinematografie, čas plný objevů a divů. „Sedmé umění“ tehdy získalo silné estetické základy, které přetrvávají dodnes. Dokument Od Caligariho k Hitlerovi je fascinujícím pohledem na období, které dalo světu filmy jako Nosferatu, Metropolis, M či Modrý anděl.
Hodnocení:
72 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko