Sledovat Joseph Goebbels: Génius propagandy online

Sledujte Joseph Goebbels: Génius propagandy online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Joseph Goebbels: Génius propagandy
  Sledovat Joseph Goebbels: Génius propagandy online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Historický
Popis:
(Joseph Goebbels - Propaganda Genius) Génius propagandy. I tak se říká jedné z klíčových postav Třetí říše, blízkému příteli Adolfa Hitlera, který ho ve své závěti ustanovil svým nástupcem ve funkci říšského kancléře. Joseph Goebbles toužil být válečníkem, to mu však nedovolil jeho handicap. Proto vystudoval na univerzitě dějiny umění. V roce 1924 se dal k nacistům a v roce 1933 byl jmenován ministrem propagandy. Hitlerovi zůstal věrný až do jeho smrti 30. dubna 1945, o den později spáchal sebevraždu s celou svou rodinou. Tento dokument zveřejňuje neznámá fakta z jeho života a unikátní záběry, které byly skryty v archivech KGB.
Sledujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všechna videa pořadů televize CS Mystery online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko