Sledovat Into The Universe With Stephen Hawking online

Sledujte Into The Universe With Stephen Hawking online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Into The Universe With Stephen Hawking
  Trailer k pořadu Into The Universe With Stephen Hawking   Sledovat Into The Universe With Stephen Hawking online
Žánr:
Dokument
Režie:
Nathan Williams, Iain Riddick, Martin Williams
Hrají a postavy:
Benedict Cumberbatch (Stephen Hawking), Stephen Hawking (on sám), Melissa Ricci (Laura Jessonová), Christopher Goh (šílený vědec)
Scénář:
Stephen Hawking
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Zásadní, provokativní a neuvěřitelně nádherný, takový je pohled na vesmír v pořadu Do vesmíru se Stephenem Hawkingem, jedním z nejlepších mozků na této planetě. Hawkingovýma očima se podíváte na počátky vesmíru, budete hloubat o životě v jiných galaxiích a prozkoumáte skutečné možnosti cestování v čase. Kombinací počítačové animace (CGI), živých záběrů, digitálně zvětšených záběrů z archívů NASA i speciálních efektů získáte Hawkingův mimořádný obraz vesmíru, který je určen pro novou hvězdářskou generaci.
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
English Club TV English Club TV Archív a všechna videa pořadů televize English Club TV online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko