Sledovat Druhá světová válka: Bitvy o Evropu online

Sledujte Druhá světová válka: Bitvy o Evropu online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 121 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Druhá světová válka: Bitvy o Evropu
  Sledovat Druhá světová válka: Bitvy o Evropu online
Žánr:
Dokument, Historický
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2019
Popis:
Tento podmanivý osmidílný seriál vás zavede do samého středu slavných okamžiků v historii válčení, do chvíle vylodění spojeneckých vojsk v Den D, do výsadkářské operace v Arnhemu s nešťastným koncem, německého protiútoku při bitvě v Ardenách a snahy obsadit jeden z posledních mostů přes řeku Rýn v Remagenu. Jednotlivé příběhy nám přiblíží vyprávění očitých svědků, mužů, kteří na daných frontách válčili, někteří i v několika bitvách. Jednotlivé díly pak vykreslují realitu rychle probíhajících konfliktů na život a na smrt ve snaze porazit nacistické Německo na západě. Odborně věrohodný seriál je založen na pečlivém výzkumu a přináší realitu válečného konfliktu s tím, jak počasí, terén i nečekané reakce nepřítele mohou zásadně ovlivnit výsledek boje.
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski