Dokument
Cosmos: A Spacetime Odyssey

Dokument Cosmos: A Spacetime Odyssey
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Televizní stanice National Geographic Channel uvádí unikátní dokumentární sérii Kosmos: Časoprostorová odysea. Strhující třináctidílný pořad je následníkem celosvětově známé série z 80. let minulého století, ve které mohli diváci spolu s Carlem Saganem ohromujícím a ikonickým způsobem prozkoumat vesmír. Průvodcem je tentokrát renomovaný astrofyzik Neil deGrasse Tyson. Stejně jako původní série je i nový Kosmos ságou o objevování zákonitostí přírody a nalezení našich souřadnic v prostoru a čase. Kosmos je zároveň v kategorii dokumentů jednou z největších událostí v dějinách televize a je souběžně vysílán na dosud největším množství televizních kanálů. Starý Kosmos byl nejúspěšnějším popularizačním dokumentem 20. století a je pravděpodobné, že nová série půjde v jeho stopách. Na AFO budou mít diváci díky exkluzivní spolupráci s National Geographic unikátní příležitost vidět první díl epické série na velkém plátně. Projekce bude také součástí pocty Carlu Saganovi k jeho nedožitým 80. narozeninám.

Originální název:

Cosmos: A Space-Time Odyssey

Žánr: Animovaný
Hrají a postavy: Neil Tyson (on - Host), Carl Sagan (on sám), Peter Emshwiller (George Tilton), Piotr Walczuk (Edmund Muskie), Phil LaMarr (Constable), Seth MacFarlane (Giodano Bruno)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 93 %
Vysíláno na: English Club TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina