Sledovat Anthony Bourdain: Neznámé končiny online

Sledujte Anthony Bourdain: Neznámé končiny online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Anthony Bourdain: Neznámé končiny
  Sledovat Anthony Bourdain: Neznámé končiny online
Žánr:
Dokument, Reality TV
Režie:
Jared Andrukanis, Ben Selkow, Nick Brigden, Michael Steed, Sally Freeman, Tom Vitale
Hrají a postavy:
Anthony Bourdain (on - Host), David Holloway (on sám), Eric Ripert (Eric Ripert - Chef, Le Bernardin), Tom Vitale (on sám), Iggy Pop (on sám), Omar (Omar - Ex-Freedom Fighter)
Scénář:
Anthony Bourdain
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Ale když nějaké místo není vhodné pro mistra kuchaře, co tam ten kuchař dělá, proč se točí kolem prostřených stolů (nebo jindy kolem koberců rozvinutých ve stanech)? Anthony Bourdain Jezdí po velice zajímavých - a navzájem diametrálně odlišných - krajích a cestou jí. Co myslíte, bude i vařit? V Kolumbii, v Maroku, v Kanadě nebo v Peru, případně v Kongu, se na něho jen hrnou exotické zážitky a mnoho toho vyzkouší. A myslíte si, že tyto kouty světa pro něho opravdu nejsou? Uvidíte sami, budete-li sledovat náš seriál.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko