Sledovat 14 hrdinů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument 14 hrdinů
  Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Válečný
Popis:
Afghánská válka. Vypukla na sklonku roku 1979 a trvala 10 let. Během té doby došlo jak u afghánských mudžáhidů, tak u sovětských vojsk k mnoha ztrátám. V roce 1985 se hlavní základnou mudžáhidů stal Pákistán, ve vesnici Badaber byl vybudován výcvikový tábor a také věznice pro zajatce. 26. dubna 1985 ve 21.00, během večerní modlitby, se čtrnáct sovětských vojáků držených v zajetí vzbouřilo. Nejprve zabili strážce, který rozdával jídlo, pak odstranili hlídky u muničních skladů a vyzbrojili se. Krvavé povstání začalo… Náš dokument sleduje průběh a cíle povstání sovětských zajatců, kterým se sice nakonec nepodařilo z pekla uniknout, ale díky nim byl tábor džihádistů zcela zničen.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski