Željesboj

Sledovat
Željesboj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Malý princ Johannes si namočí vlasy do zlaté studny a zneuctí tak vzácný pramen, který mu Železný Jan poručil hlídat. Za svou nepozornost musí odejít do světa, aby poznal jeho bídu. Na své cestě ale brzy pozná krásnou princeznu, která si zamiluje jeho zlaté vlasy. Jenže jejich lásce nepřeje Černý rytíř, který se svým mohutným vojskem obsadí hranice království. Princi nezbývá, než poprosit Železného Jana o pomoc...

Žánr: Pohádka, Rodinný
Režie: Manuel Siebenmann
Hrají a postavy: Laurence Rupp (Jindřich), Paula Schramm (Prinzessin), Michael Mendl (Eisenhans), André Hennicke (Schwarzer Ritter), Marion Mitterhammerová (Königin), Johann Adam Oest (král)
Scénář: Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Rudolf Herfurtner
Země: Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 51 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko