Sledovat Uuups! Noe zdrhnul... online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Uuups! Noe zdrhnul...
  Trailer k pořadu Uuups! Noe zdrhnul...   Sledovat 1450 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Toby Genkel, Sean McCormack
Hrají a postavy:
Carla Becker (Rhinoceros), Ava Connolly (Leah), Lotta Doll (Baby Hippopotamus #2), Tina Eschmann (syngbird #2), Patrick Fitzsymons (Tanglefoot), Tara Flynn (Hazel)
Země:
Německo, Belgie, Lucembursko, Irsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Je konec světa! Blíží se obrovská povodeň, dostatečně velká na vyhubení veškerého života na Zemi. Tvorečci Dejv a jeho syn Finík, dva malí Raťafáci, se dostali na Noemovu archu na poslední chvíli za pomoci Grumpíků Lísky a její dcery Ley. Když však archa odplouvá, Finík a Lea na ní omylem nejsou. Pravé dobrodružství tak pro ně teprve začíná. Při hledání cesty zpátky na archu budou muset společně přemoci nejen lstivé nepřátele, ale také najít nové kamarády a uvědomit si, na čem v životě skutečně záleží. Podaří se navíc zachránit Finíkovi život svého otce a zajistit sympatickým Raťafákům místo na arše?
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko