Tři bratři

Sledovat
Tři bratři
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Žánr: Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Pohádka
Režie: Jan Svěrák
Hrají a postavy: Zdeněk Piškula (nerozhodný Matěj), Vojtěch Dyk (zbrklý Pepa), Tomáš Klus (nepozorný Jan), Zdenek Piskula (sedlákův syn Matěj), Karel Beseda (Constable), Iva Bittová (Constable)
Scénář: Zdeněk Svěrák
Země: Česká republika, Dánsko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko