Sammyho dobrodružství

Sledovat
Sammyho dobrodružství
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Film vypráví příběh mořské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě ochraňovat naší planetu.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný
Režie: Ben Stassen
Hrají a postavy: Melanie Griffithová ((hlas)), Isabelle Fuhrmanová (Hatchling Shelly (hlas)), Yuri Lowenthal (Sammy), Anthony Anderson ((hlas)), Gemma Artertonová, Sydney Hope Banner (Loggerhead Turtle (hlas))
Scénář: Ben Stassen, Domonic Paris
Země: Belgie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko