Sledovat Princezna husopaska online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Princezna husopaska
  Trailer k pořadu Princezna husopaska   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Pohádka, Rodinný
Režie:
Sibylle Tafel
Hrají a postavy:
Karoline Herfurthová (Prinzessin Elisabeth), Florian Lukas (Prinz Leopold), Susanne Bormannová (Zofe Magdalena), Julius Römer (Gänsehirt Kürdchen), Petra Kellingová (Königin Dorothea), Henry Hübchen (König Gustav)
Scénář:
Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Anja Kömmerling, Thomas Brinx
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Princeznu Elisabeth kdysi zaslíbil její zemřelý otec princi Leopoldovi ze sousední země. Když přišel čas, vydala se za ním v doprovodu komorné Magdaleny, mluvícího koně a s matčiným šátkem, aby ji chránil. Na cestě musela zdolat mnoho nástrah a intrik, ale pravá láska vše překoná...
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko