Sledovat Poklad na Sovím hrádku online

Přehrajte si Poklad na Sovím hrádku online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem Poklad na Sovím hrádku na !
  Trailer k pořadu Poklad na Sovím hrádku   Sledovat Poklad na Sovím hrádku online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Simona Stašová, Jiřina Bohdalová, Mariana Prachařová, Ladislav Ondřej, Barbora Dipoltová, Jakub Prachař
Země:
Československo
Rok výroby:
2004
Popis:
Každý hrad v sobě ukrývá nějaké tajemství. Ne jinak je tomu i v pohádce Poklad na Sovím hrádku.

Hluboko v podzemí hradu je uložen poklad, který střeží zlatá sova. Lidskému světu zůstal poklad utajen po celá staletí. O jeho existenci věděli jen pohádkoví skřítkové Kilián a Damián a jejich kamarádka sova Emilka. A kdyby se tito skřítkové náhodou nesetkali s dětmi Honzíkem a Andělkou, zůstal by poklad utajen i nadále. Jenže, skřítkové jsou bytůstky upovídané a děti zase hodně zvídavé. A tak se zanedlouho o pokladu dozví i lakotná a chamtivá vévodkyně z nedalekého zámku. Nestačí jí bohatství, které ji vévoda zanechal, chce stále víc a víc. Takový zlatý poklad by se jí zrovinka hodil...

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski