Sledovat Perinbaba online

Přehrajte si Perinbaba online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Perinbaba
  Trailer k pořadu Perinbaba   Sledovat Perinbaba online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Juraj Jakubisko
Hrají a postavy:
Giulietta Masinaová (Perinbaba / Lady Winter), Petra Vančíková (hospodyně), Tobias Hoesl (harmonikář Jakub), Soňa Valentová (nevlastní matka), Pavol Mikulík (otec), Milada Ondrašíková (Dora)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1985
Popis:
Povedený pohádkový příběh natočený na motivy pohádek bratří Grimmů.

Na začátku zachrání Paní Zima malého Jakubka ze spárů smrti, protože se jí líbí, že se nebál ani samotné zubaté. Vezme jej k sobě, aby jí pomáhal natřásat velkou peřinu, kterou dělá na zemi sníh. Přes neplechy, které rozpustilý chlapec působí (například chumelenici na poušti), má kouzelná Perinbaba Jakuba ráda a pomáhá mu i poté, co opustí její sídlo a vydá se mezi lidi, kam jej přitahuje láska ke krásné Alžbětce. Než však budou moci vystrojit svatbu, čeká Jakuba i Alžbětku ještě nejedno trápení se zlou macechou a její dcerou Dorou, a také se smrtí, která po Jakubovi stále pase.
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski