Sledovat O zatoulané princezně online

Přehrajte si O zatoulané princezně online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka O zatoulané princezně na CS Film!
  Trailer k pořadu O zatoulané princezně   Sledovat O zatoulané princezně online
Žánr:
pohádka
Režie:
Antonín Kachlík
Hrají a postavy:
Lucie Tomková (Princess Julia), Petr Mikula (Franta), Jindřich Bonaventura (Brcál), Oldřich Vlach (král), Taťána Fischerová (královna), Václav Babka (Mulisák)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Filmová pohádka o tom, že láska je víc než celé království.

Princezna Jůlinka je taková normální holka. Zatímco na zámek přijíždí poselstvo krále Huberta, který se uchází o Jůlinčinu ruku, hraje si princezna s vesnickými kluky. Když zjistí, že by si měla vzít ošklivého krále, poškorpí se s královskými rodiči a uteče do světa. Cestou se seznámí se dvěma milými průvodci aniž by tušila, že jeden z nich je opravdové strašidlo Mulisák a druhý vodník Brčál. Putuje s nimi světem a společně se přidají k cirkusu Kuldan. Tady se princezna opět setká s chlapcem Frantou, který ji před časem pomohl z nouze. Když se pak Franta vinou úskočného padoucha, polykače ohně Dejmora dostane do pekla, rozhodne se ho odvážná princezna zachránit. A dál už to jistě všichni znáte.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski