Sledovat Jeníček a Mařenka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Jeníček a Mařenka
  Sledovat 1300 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka, Rodinný
Režie:
Anne Wild
Hrají a postavy:
Sibylle Canonicaová (Hexe), Nastassja Hahn (Gretel), Johann Storm (Hansel), Henning Peker (otec), Claudia Geislerová (matka), Christian Habicht (Waldbauer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Hänsel a Gretel žili v lese se svým tatínkem a zlou macechou v bídě. A tak jednoho dne přiměla macecha otce, aby děti odvedl do lesa a tam je nechal. Po dlouhém bloudění hlubokým lesem narazily děti na na perníkovou chaloupku. Jenže netušily, že v chaloupce bydlí zlá čarodějnice, kterou budou muset přechytračit, aby se osvobodily a šťastně se navrátily k tatínkovi.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski