Sledovat
Jak si zasloužit princeznu
online

Jak si zasloužit princeznu
  Trailer k pořadu Jak si zasloužit princeznu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Bylo-nebylo, v rzbářově chalupě se vylíhl z vejce Miroslav.
Miroslav a jeho dva bratři se narodí z obřích vajec, která chudému rybáři svěří obří pták. Miroslav, na rozdíl od bratrů, má laskavé srdce, a tak cestou do světa zachrání nejen sokola a rybu, ale i mladého krále, který spadnul do propasti. Král učiní Miroslava svým rádcem, což mu bratři pochopitelně závidí. Namluví proto králi, že jedině Miroslav vysvobodí z moci Černokněžníka princeznu Verunku, královu nevěstu. Miroslav za pomoci zvířat princeznu skutečně osvobodí, ale mladí lidé se do sebe zamilují. Než pohádka dospěje ke šťastnému konci, čeká je nejedna zkouška...

Žánr: Pohádka, Dětem
Režie: Jan Schmidt
Hrají a postavy: Pavel Řezníček (Miroslav), Lenka Jelínková (Verunka), Jaromír Dulava (Král), Jiří Langmajer (Nejchytřejší), Karel Dobrý (Nejsilnější), Blanka Bohdanová (Chůva)
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 26.12.2021 13:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko