Sledovat Jak si zasloužit princeznu online

Přehrajte si Jak si zasloužit princeznu online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem Jak si zasloužit princeznu na ČT1!
  Trailer k pořadu Jak si zasloužit princeznu   Sledovat Jak si zasloužit princeznu online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Jan Schmidt
Hrají a postavy:
Pavel Řezníček (Miroslav), Lenka Jelínková (Verunka), Jaromír Dulava (Král), Jiří Langmajer (Nejchytřejší), Karel Dobrý (Nejsilnější), Blanka Bohdanová (Chůva)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1994
Popis:
Bylo-nebylo, v rzbářově chalupě se vylíhl z vejce Miroslav.

Miroslav a jeho dva bratři se narodí z obřích vajec, která chudému rybáři svěří obří pták. Miroslav, na rozdíl od bratrů, má laskavé srdce, a tak cestou do světa zachrání nejen sokola a rybu, ale i mladého krále, který spadnul do propasti. Král učiní Miroslava svým rádcem, což mu bratři pochopitelně závidí. Namluví proto králi, že jedině Miroslav vysvobodí z moci Černokněžníka princeznu Verunku, královu nevěstu. Miroslav za pomoci zvířat princeznu skutečně osvobodí, ale mladí lidé se do sebe zamilují. Než pohádka dospěje ke šťastnému konci, čeká je nejedna zkouška...
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski