Sledovat Jak princezny po nocích tancovaly online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Jak princezny po nocích tancovaly
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Wolfgang Eissler
Hrají a postavy:
Carlo Ljubek (Anton), Inez Björg David (Prinzessin Amanda), Dieter Hallervorden (König Karl), Andreas Schmidt (Hofmeister), Ruth Glößová (Alte Frau), Janina Fliegerová (Prinzessin Friederike)
Země:
Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Král Karel je zoufalý. Jeho dvanáct dcer před ním skrývá velké tajemství. Každé ráno mají zničené střevíčky a on netuší, co v noci vyvádějí. Nešťastný král nechá proto vyhlásit, že dá ruku jedné z dcer tomu, kdo záhadu vyřeší. Jenže ani jeden z princů, kteří se přihlásili, na nic nepřijde. Pak se ale objeví voják a loutkář Anton a na první pohled si zamiluje princeznu Amandu...
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski