Sledovat Já už budu hodný, dědečku! online

Přehrajte si Já už budu hodný, dědečku! online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Já už budu hodný, dědečku!
  Trailer k pořadu Já už budu hodný, dědečku!   Sledovat Já už budu hodný, dědečku! online
Žánr:
Komedie
Režie:
Petr Schulhoff
Hrají a postavy:
Miloš Kopecký (Theodor Bergner), Alena Vránová (Olga Bergnerová), Ladislav Pešek (dědeček), František Filipovský (psychiatr), Svatopluk Beneš (Basta), Darja Hajská (soused)
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Kouzelný dědeček musí napravit známého herce, kterému sláva přerostla přes hlavu.

Stárnoucí herec Theodor Bergner se v profesi chová jako primadona, v soukromí jako dokonalý hrubián a cholerik. Všichni lidé bez výjimky ho rozčilují, v lepším případě pro ně má podrážděné odseknutí, častěji ale přímé urážky. Navíc je obdařen velice zvláštním druhem humoru, vyžívá se v tom, že přivádí druhé do rozpaků. Jednoho dne potkává ve vlaku jakéhosi starého pána, z něhož se vyklube kouzelný dědeček. A od té chvíle se Theodor veze na klouzačce nepříjemných situací. Přesně podle přísloví Co sám nechceš, nečiň jinému si může vychutnat všemožné trapasy, jaké doposud zlomyslně připravoval nešťastníkům ve svém okolí...
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski