Sledovat Freonový duch online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Freonový duch
  Trailer k pořadu Freonový duch   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi, Pohádka, Dětem
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Jitka Asterová (Dindelová), Vlastimil Brodský (Leopold Lorenc), Daniel Douda (Poncar), Radek Hoppe (Marek), Hynek Kubasta (První radní), Vlasta Meszarosová (kuchařka)
Scénář:
Miloš Fedaš, Zdeněk Zelenka
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Strašidelná filmová komedie s dětmi, duchy a písničkami.

Již z názvu může býti patrné, že tématem této strašidelné komedie adresované nejen dětem, ale i jejich rodičům, je dnes tolik diskutovaná věc - ekologie a znečištění ovzduší na naší planetě. Ale nebojte se - problém nesmírně vážný se postupně rozvíjí do veselého vyprávění o dětech Žanetě a Markovi z jeskynní léčebny, kteří se spolu s dobrým duchem Leopoldem dostanou na mašince Matyldě do neposkvrněné krajiny na přelomu století, ale nejen to - zažijí spoustu "hrůzostrašných" dobrodružství a bojů.
Hodnocení:
64 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko