Sledovat
Chlapi přece nepláčou
online

Chlapi přece nepláčou
  Trailer k pořadu Chlapi přece nepláčou Trailer
Přehrajte si Chlapi přece nepláčou online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 136 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Pepík Janoušek je adoptivní syn Markových. Jeho nevlastní maminka čeká dítě a Pepík se obává, že ztratí lásku svých nových rodičů...
Český dětský film je volným pokračováním o deset let staršího snímku Kapitán Korda. Tehdy malý hrdina, Pepík Janoušek, chovanec dětského domova, prožíval trpké chvíle zármutku nad tím, jak lhostejný je vlastní matce, ale zažil první šťastné okamžiky mezi lidmi, kteří jej měli rádi jako vlastního. Nyní tedy žije Pepík spokojeně se svými adoptivními rodiči, prožívá doma i ve škole obvyklé klukovské radosti, strasti a dobrodružství. Zvrat nastává v okamžiku, kdy se dozví, že maminka bude mít dítě. Obává se, že ztratí lásku svých nových rodičů, v čemž ho utvrzuje nejen chování babičky, ale také to, co vidí v rodinách svých kamarádů. Že je to strach zbytečný, se mu rodiče snaží dokázat citlivým přístupem a ukázat mu, že jeho místo v rodině je trvalé.

Žánr: Drama, Dětem, Rodinný
Režie: Josef Pinkava
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Family 4.8.2022 20:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko