Sledovat Brémští muzikanti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Brémští muzikanti
  Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka, Rodinný
Režie:
Dirk Regel
Hrají a postavy:
Peter Striebeck (Esel (hlas)), Harald Schmidt (továrník Hahn (hlas)), Hannelore Elsnerová (Katze (hlas)), Bastian Pastewka (Hund (hlas)), Florian Martens (Bauer Georg), Gesine Cukrowská (Bäuerin Martha)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Na dvoře u sedláka Georga žili osel, kterému už ubývalo sil, starý pes, který už byl na lovu k ničemu, kočka, která už nezvládala lovit myši, a starý kohout. Sedlákova zlá žena se jich chtěla zbavit a tak se zvířátka rozhodla raději utéct do Brém. V jejich patách se vydala i dcera, kterou macecha zle trápila a nepřála jí jejího mládence...
Hodnocení:
56 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko