Balada bratrů Daltonů

Sledovat
Balada bratrů Daltonů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Dzielny kowboj Lucky Luke, który strzela szybciej niż jego własny cień zdąży to powtórzyć, musi po raz kolejny udaremnić nikczemne zamiary największych bandytów na Dzikim Zachodzie - braci Daltonów. Uciekli oni właśnie z więzienia i planują kolejne przestępstwa. Jedynymi, którzy mogą pokrzyżować ich plany są Lucky Luke i jego wierny koń Wesołek. Scenariusz powstał na podstawie komiksu autorstwa Goscinny'ego i Morrisa.

Žánr: Animovaný, Komedie, Western
Režie: René Goscinny, Henri Gruel, Morris, Pierre Watrin
Hrají a postavy: Roger Carel (Mathias Bones, le joyeux croque-mort), Georges Atlas, Daniel Ceccaldi (Lucky Lucke), Jacques Balutin (William Dalton), Xavier Depraz, Jacques Deschamps (Bud Bugman, le conducteur de locomotive)
Scénář: René Goscinny, Morris, Pierre Tchernia
Země: Francie
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko