Asterix a Vikingové

Asterix a Vikingové
  Trailer  k pořadu Asterix a Vikingové
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

V naší oblíbené vesnici v Galii nastala velká událost...
Příběh začíná, když náčelník vesnice obdrží zoufalou žádost o pomoc od svého bratra v Lutecii. Ten potřebuje, aby se z jeho syna stal pořádný muž a tak jej poslal do galské vesničky. Mladík je nejprve znuděný ze strohosti venkova, tato nuda se však velmi rychle změní, když připlují vikingské Drakkary. Vikingové však nepřišli plundrovat a ničit, ale naučit se novým věcem, jako je například strach. A toho má mladík v sobě dost a tak jej unesou.

Originální název:

Astérix et les Vikings / Asterix and the Vikings / Asterix og vikingerne

Hrají a postavy: Roger Carel (Idéfix (hlas)), Lorŕnt Deutsch (Goudurix (hlas)), Sara Forestierová (Abba (hlas)), Jacques Frantz (Obélix (hlas)), Pierre Palmade (Cryptograf (hlas)), Pierre Tchernia (vypravěč (hlas))
Země: Francie, Dánsko
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: ČT :D
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina